Menu Zavřeno

AKTIVNÍ STUDENTI

Přidej se i Ty do největší skupiny studentů, kteří se nebojí dělat něco navíc!

PROČ SLEDOVAT AKTIVNÍ STUDENTY?

PŘÍBĚHY

Do skupiny přidávají nejen studenti své příběhy, prostřednictvím kterých předávají své zkušenosti a tím inspirují a motivují ostatní, kteří jsou na podobné cestě či neví, jak začít, nevěří si, vzdají se při prvním pádu či jednoduše neví o možnostech, jak pokračovat dál ve svém rozvoji.

PŘÍLEŽITOSTI

Všude okolo nás jsou stovky příležitostí, kterých se můžeme chopit a dále se rozvíjet. Prostřednictvím skupiny studenty se vzájemně informujeme o těchto příležitostech, ať už jsou to soutěže, projekty, události, dobrovolnictví a mnoho dalšího

PODCASTY

Přinášíme inspirativní rozhovory se zajímavými hosty, kteří nám vypráví své zážitky, zkušenosti a inspirují ostatní k různým aktivitám. V rámci mentoringového programu představujeme v rozhovorech jednotlivé mentory a jejich povolání.

MENTORING

Propojujeme studenty s mentory - profíky ve svém oboru. Díky tomu mají studenti možnost nakouknout pod pokličku daného oboru a vyzkoušet si, zda je to obor, který je baví. Už během studia si tak studenti udělají reálnou představu o tom, jaké je uplatnění, jak vypadá daná práce apod.

Spouštíme mentoringový program!
Skupina AKTIVNÍ STUDENTI nám umožňuje promlouvat k velmi širokému publiku studentů a motivovat je k další práci v oblastech, o které se zajímají.
Jan Lukačevič
Popularizátor vědy

"Skvělý projekt nejenom pro studenty! Rozhodně ho sledujte!"

Robert Sovik / USA SPORT & STUDY