Menu Zavřeno

Anna Benešová

Veterinární medicína

S čím Ti Anička může pomoci?

Veterinární medicína - uplatnění ve veterinární medicíně - medicína psů a koček - organizace času - základy seberozvoje - tipy a metody učení se - výběr střední, vyšší odborné a vysoké školy

K Aničce se můžeš přihlásit, pokud studuješ na:

Poslechni si rozhovor o oboru vetrinární medicíny:

Kde Anička aktuálně působí?

Mikrobiologie, ekologie, polární kraje
0%

Odkazy

Anička dokončila v roce 2019 studium veterinární medicíny na VFU Brno a po škole nastoupila na nonstop kliniku, kde se zabývají malými zvířaty. Už při studiu se snažila vzdělávat prakticky mimo školu na větších klinikách, aby měla po škole co největší praxi. Od konce studia si Anička prošla tři různá pracoviště a zakotvila v malé ordinaci v maloměstě, kde je dodnes a velmi spokojená. Pokud hledáš tedy radu ohledně uplatnění, chodu pracoviště či si nevíš rady se studiem a praxí neváhej se na ní obrátit. Nejdůležitější je najít svůj směr a to, co ti bude nejvíce vyhovovat, protože každý jsme jiný.

Anička právě mentoruje studenta/studentku. Pokud chceš, můžeš se i tak přihlásit a zařadit se na čekací listinu. Jakmile se k Aničce uvolní místo, dáme Ti vědět. Mezitím se můžeš podívat i na jiné mentory a zkusit se přihlásit k nim.