Menu Zavřeno

Diana Lokajíčková

Advokátní koncipientka, mediátorka (řešení dohodou) a zakladatelka spolku Mediv z.s.

S čím Ti Diana může pomoci?

Mediace - studium práva - právo - přiblížení práce v advokátní kanceláři - ukázka soudního jednání - vyjednávání - zlepšení komunikace

K Dianě se můžeš přihlásit, pokud studuješ na:

Poslechni si celý rozhovor s Radkou Kittovou:

Rozhovor s Dianou JIŽ BRZY na:

Kde Diana aktuálně působí?

Mikrobiologie, ekologie, polární kraje
0%

Odkazy

Diana je od listopadu roku 2019 advokátní koncipientkou v advokátní kanceláři Constelius s.r.o. v Praze. Vedle toho se od roku 2017 věnuje aktivně mediaci a vyjednávání a to zejména v rámci neziskového spolku Mediv z.s., který založila s cílem vzdělávat mladou generaci studentů oblasti komunikace. 
 
Studium na právnické fakultě Univerzity Karlovy jí je ovšem stále blízké, protože je aktuálně zapsána v rigorózním programu, kde se věnuje v rámci své odborné práce studiu mediace a porovnání mediační praxe ve vybraných státech Evropy. Vedle toho se věnuje studentům v rámci mimoškolní aktivity každou středu večer, kdy je učí vyjednávat a mediovat. 
 
Diana ti tak může nabídnout konzultaci a další rozvoj ve tvých komunikačních dovednostech a přiblížit ti studium práva, stejně jako vhled do právní praxe, která je pro každého studenta právnické fakulty velmi důležitá.
Diana právě mentoruje studenta/studentku. Pokud chceš, můžeš se i tak přihlásit a zařadit se na čekací listinu. Jakmile se k Dianě uvolní místo, dáme Ti vědět. Mezitím se můžeš podívat i na jiné mentory a zkusit se přihlásit k nim.