Menu Zavřeno

Kateřina Maršounová

Vlastní oděvní značka PROJECT REHAB, 5 zahraničních univerzit

S čím Ti Katka může pomoci?

Studium v zahraničí - móda - lifestyle - marketing - tvorba komunit - osobní rozvoj - digitální komunikace

Ke Katce se můžeš přihlásit, pokud studuješ na:

Rozhovor s Katkou již brzy na:

Kde Katka aktuálně působí?

Mikrobiologie, ekologie, polární kraje
0%

Odkazy

Katka poprvé odjela v 17 letech na střední školu do USA. Zamilovala se do vzdělání v zahraničí tak moc, že to skončilo 2 postgraduálními tituly ze Skotska a Amsterdamu, plus dalšími certifikáty z mezinárodních univerzitních programů. 

Po návratu zpět do Prahy šla cestou toho, co měla vystudováno – digitálního marketingu a komunikací se zaměřením na sociální sítě. Vystupovala mimo jiné jako Keynote speaker na mezinárodních eventech a učila hlavy marketingu firem, jak na sociální sítě.  Mezitím stihla zhubnout 35kg a převrátit své myšlení natolik, že v roce 2015 začala (bez jakékoli předchozí zkušenosti) tvořit oblečení, které se skrz ruční nanášení barev zaměřuje na jedinečnost každého člověka a kusu, který se pod značkou Project Rehab vytvoří. Katka vyvinula speciální barvy, které drží na oblečení, teniskách i kytarách a které na sobě měli osobnosti jako třeba Jakub Voráček nebo Ben Cristovao. Project Rehab nosí klienti po celém světě a Katka se těší, že svou osobní zkušenost se studiem v zahraničí, založením vlastní značky nebo třeba s otočením vlastního myšlení, může předávat na této platformě dál.

Kateřina právě mentoruje studenta/studentku. Pokud chceš, můžeš se i tak přihlásit a zařadit se na čekací listinu. Jakmile se ke Kateřině uvolní místo, dáme Ti vědět. Mezitím se můžeš podívat i na jiné mentory a zkusit se přihlásit k nim.