Menu Zavřeno

Ondřej Češka

Inovace ve zdravotnictví

S čím Ti Ondra může pomoci?

Studium a práce v zahraničí - inovace ve zdravotnictví - obchodní řízení - osobní rozvoj - prezentační dovednosti - produktový management - práce v nadnárodní korporaci

K Ondrovi se můžeš přihlásit, pokud studuješ na:

Rozhovor s Ondrou již brzy na:

Kde Ondřej aktuálně působí?

Mikrobiologie, ekologie, polární kraje
0%

Odkazy

Ondru to vždy táhlo za novými zážitky, a tak se vydal studovat vysokou školu do Dánska, kde nedávno dokončil studium ekonomie a obchodního řízení na Copenhagen Business School se specializací na inovace ve zdravotnictví. V  současnosti působí jako produktový manažer v centrále dánské firmy Coloplast, která vyrábí specializovaná medicinská zařízení a usnadňuje tak život lidem s intimními zdravotními problémy. Pokud zrovna Ondra necestuje, hraje florbal, čte poutavou knihu, ujíždí na strategických deskovkách pro totální geeky, zvědavě se připlétá ke Kodaňské zdravotnické start-up scéně nebo jednoduše nasává všechny nové a zajímavé informace, které se mu dostanou pod ruku.  

Účast v  mentoringu bere jako skvělou příležitost předat dál něco ze svých zkušeností, inspirovat a možná i vyzývat ty, kteří přemýšlejí o tom, vydat se podobnou cestou také. Z předchozích zkušeností s mentorováním ví, že se během setkání s menteem vždy dozví něco nového i on sám. Mentoring považuje za výborný způsob, jak zůstat v kontaktu s Českem a hlavně s místní komunitou nadaných a aktivních lidí – budoucích lídrů.  

Bude rád, když si ze vzájemných rozhovorů jeho mentees odnesou: 

  • Připomínku, aby byli vždy ambiciózní ale zároveň ohleduplní ke svému okolí
  • Chuť a dovednost nastavovat si realistické ale zároveň vzrušující cíle
  • Nutkání vždy nahlížet na problémy a rozhodování z různých úhlů pohledu
  • Motivaci své úsilí nevzdat, ale místo toho udělat vše pro to, aby se překážky změnily v příležitost 
  • Případně bližší představu o tom, co obnáší práce produktového manažera v nadnárodní korporaci
Ondra právě mentoruje studenta/studentku. Pokud chceš, můžeš se i tak přihlásit a zařadit se na čekací listinu. Jakmile se k Ondrovi uvolní místo, dáme Ti vědět. Mezitím se můžeš podívat i na jiné mentory a zkusit se přihlásit k nim.