Menu Zavřeno

Pavel Pádecký

Osobní trenér, UK FTVS, studium tělovýchovy v zahraničí, podnikání a sport, mindset a osobní rozvoj

S čím ti Pavel může pomoci?

Studium tělovýchovy — studium v zahraničí — práce osobního trenéra — osobní branding — mindset a myšlení — vytváření komunity — leadership a vedení lidí — osobní rozvoj a spiritualita

K Pavlovi se můžeš přihlásit, pokud studuješ na:

Poslechni si rozhovory s mentory na:

Kde Pavel aktuálně působí?

Mikrobiologie, ekologie, polární kraje
0%

Odkazy

Pavel dlouhou dobu studoval, vzdělával se a poznával sám sebe. Prošel si různými univerzitami, kurzy a poznal spoustu zajímavých lidí. Ve sportu byl jako ryba ve vodě, ale na začátku kariéry osobního trenéra stejně nevěděl, jak začít, kde začít a co to řemeslo všechno obnáší. Překvapila ho spousta věcí a nadělal kupu chyb. Přesto všechno však stihl do roka zlepšit život desítkám klientů, založit program Progress Life, vytvořit komunitu, nabrat pod sebe další trenéry a zmnohonásobit svůj příjem. Pavel Ti může pomoci v začátcích trenérské profese konkrétními kroky. Můžeš s ním zažít takový běžný pracovní den osobního trenéra a nakonec si i vyzkoušet první tréninky s klienty. Ukáže Ti úskalí profese, zodpoví otázky a pomůže s konkrétními problémy. Dokáže Ti pomoci zorientovat se mezi univerzitami a ukáže Ti, jak na studium v zahraničí. Které trenérské a sportovní kurzy stojí za to a které jsou spíše marketingové tahanice? Bude takovým Tvým průvodcem ve světě sportu a trenérství. V neposlední řadě proberete také jak pracovat s Mindsetem, v čem jsou tvé silné stránky a čemu je dobré se věnovat v osobním rozvoji.

Richard právě mentoruje studenta/studentku. Pokud chceš, můžeš se i tak přihlásit a zařadit se na čekací listinu. Jakmile se k Richardovi uvolní místo, dáme Ti vědět. Mezitím se můžeš podívat i na jiné mentory a zkusit se přihlásit k nim.