Menu Zavřeno

Petr Vaniš

Bývalý mistr světa v kulturistice

S čím Ti Petr může pomoci?

Posilování — na co si dát pozor při cvičení — jakým doplňkům stravy se vyhnout — boj proti zakázaným látkám

K Petrovi se můžeš přihlásit, pokud studuješ:

Rozhovor s Petrem již brzy na:

Kde Petr aktuálně působí?

Mikrobiologie, ekologie, polární kraje
0%

Odkazy

Jmenuji se Petr Vaniš a jsem profesionální kulturista, osobní trenér a dietolog s více než 24 letou praxí. Jako jeden z mála československých kulturistů a jako první Čech vůbec jsem se dostal na nejprestižnější kulturistickou profi soutěž světa Mr. Olympia do Las Vegas, USA.

🔗 Úspěchy

Během své soutěžní kariéry jsem zabředl i do světa zakázaných látek, které mě postupem času dostaly až na operační sál kvůli problémům se srdcem. Ve vrcholové kulturistice bohužel v dnešní době bez těchto látek prakticky nemáte šanci uspět. To však není správně. Kulturistika by měla být „čistá“ a mladí lidé by si neměli ničit své zdraví užíváním látek, které nejsou pro tělo dlouhodobě prospěšné. Aktuálně se proto v rámci projektu Čistě s PeVanem snažím proti užívání těchto látek bojovat a vést mladé k tomu, že se dá posilovat i bez toho.

 

Richard právě mentoruje studenta/studentku. Pokud chceš, můžeš se i tak přihlásit a zařadit se na čekací listinu. Jakmile se k Richardovi uvolní místo, dáme Ti vědět. Mezitím se můžeš podívat i na jiné mentory a zkusit se přihlásit k nim.